KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15988163
nr 1598 8163
Oidentifierad konstnär. Signerad A Jerlow, Parklandskap. Olja på duk, 45x64 cm, yttermått inklusive ram: 64x83 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
200 kr
måndag 19 februari 2024
kl 18:03:55
150 kr
150 kr
150 kr (Budbetjänt)